Seznam přihlášených

Kategorie Jméno Datum narození Oddíl Závodní skupina
Muži I ČERNÝ David 28.10.95 AK ŠKODA Plzeň (SKPLZ) Skupina B
Muži I FRANĚK Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
Muži I HLADÍK Daniel 09.08.99 Skupina B
Muži I MALÝ Jan 06.04.93 Skupina B
Muži I MAREČEK Filip 25.11.98 AC Pardubice (ACPAR) Skupina B
Muži I MIKULÁČEK Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina A
Muži I PAVLÍČEK Martin 19.09.99 Skupina B
Muži I PETROUŠ František 14.01.93 Skupina B
Muži I PULÍČEK Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Skupina A
Muži I ŘEZNÍČEK Jakub 07.04.95 A. C. Sparta Praha (SPAPR) Skupina B
Muži I SAMUEL Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I SKALICKÝ Marek 25.01.92 Skupina C
Muži I ŠRUC Michael 02.02.96 Skupina C
Muži II BAAR Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina A
Muži II ČÁSTKA Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II HAVLÍK Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži II HLAVÁČ Jakub 06.07.83 Skupina C
Muži II HROMČÍK Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina A
Muži II KVAPIL Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Skupina C
Muži II MATUŠKA Jaroslav 28.06.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II MRKLOVSKÝ Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II NÁROVEC Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II NAVRÁTIL Michal 27.12.84 Skupina B
Muži II NOVOTNÝ Pavel 03.04.88 Skupina C
Muži II POKORNÝ Martin 22.09.88 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži II ŠILAR Michal 30.08.85 Skupina C
Muži II TICHÝ Jan 06.06.85 Skupina C
Muži III BEZNOSKA Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina C
Muži III DOLEŽAL Ondřej 15.09.79 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Skupina C
Muži III GRÜNWALD Martin 29.12.79 Skupina C
Muži III KRADJEL Nikolaus 11.12.73 Skupina C
Muži III NOVOTNÝ Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina C
Muži III SOUŠEK Pavel 23.08.79 Skupina C
Muži III TOMAN Václav 27.06.72 Skupina C
Muži III VOLNÝ Jiří 13.03.56 TJ Slezan Opava, z.s. (SLEOP) Skupina C
Junioři DOUBEK František 04.04.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina A
Junioři DRESSLER Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina A
Junioři HRUBÝ Ondřej 27.05.02 ASK Slavia Praha (SLAPR) Skupina B
Junioři HRUBÝ Štěpán 27.05.02 ASK Slavia Praha (SLAPR) Skupina B
Junioři MAREČEK Jakub 16.07.02 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
Junioři NĚMEC Robin 04.10.02 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina B
Junioři POSPÍŠIL Jonáš 20.07.01 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Dorostenci ČAČA Alexandr 14.07.03 Orel Vyškov (ORELV) Skupina B
Dorostenci JIROUT Jakub 08.01.03 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina B
Dorostenci NOVOTNÝ Marek 19.05.03 AC Pardubice (ACPAR) Skupina B
Dorostenci RABA Jan 12.03.03 AC Pardubice (ACPAR) Skupina B
Starší žáci BŘENDA Daniel 17.11.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Starší žáci
Starší žáci JECHA Lukáš 23.07.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Starší žáci
Starší žáci KOVÁŘ Martin 04.05.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Starší žáci
Starší žáci LAZAR Jan 17.09.05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Starší žáci
Mladší žáci GRÜNWALD Martin 13.06.07 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Mladší žáci
Mladší žáci HEGER Šimon 22.04.08 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žáci
Mladší žáci CHALOUPEK Ondřej 10.11.07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žáci
Mladší žáci JEDLIČKA Jonáš 14.05.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žáci
Mladší žáci NĚMEC Jakub 12.02.07 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Mladší žáci
Mladší žáci RAŠNER Jiří 14.03.08 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Mladší žáci
Mladší žáci RAZÝM Daniel 22.06.08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Mladší žáci
Mladší žáci SULDOVSKÝ Šimon 03.09.08 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žáci
Mladší žáci ŠÍMA Ondřej 02.01.07 BYAC Brno (BYACB) Mladší žáci
Mladší žáci ŠMÍD Vojtěch 29.05.08 Mladší žáci
Mladší žáci ZAJÍČEK Vojtěch 21.07.08 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žáci
Nejmladší žáci BARTÁK Tomáš 03.05.10 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ČAPEK Matyáš 26.10.09 Orel Vyškov (ORELV) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci DOBROVSKÝ Jonáš 24.06.10 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci DOLEŽAL Filip 25.06.10 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KUCHYŇKA Ondřej 30.08.10 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci MOLNAR Tomáš 27.08.09 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci RESLER Filip 04.03.09 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci STRNAD Vítek 21.04.09 AC Pardubice (ACPAR) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ŠPATENKA Matěj 26.05.09 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci VLČEK Ondřej 20.05.09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Nejmladší žáci
Přípravka II chlapci HORKÝ Damián 24.09.11 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KOLÁŘ Šimon 01.07.12 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci MRŠTNÝ Matěj 22.11.12 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci RAZÝM Matyáš 08.08.11 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ŠMÍD Adam 20.09.11 Chlapci přípravka II
Přípravka I chlapci BAAR Antonín 06.07.17 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci BRZOBOHATÝ Ludvík 25.06.18 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ČERNÝ Vít 29.10.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci HORÁČEK Filip 15.02.13 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci HORÁK Tomáš 12.05.13 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci JEŽEK Jonáš 13.04.16 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci JINDŘIŠEK David 19.01.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci JINDŘIŠEK Tomáš 15.09.18 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KRADJEL Andreas 31.08.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KŘIVDA Jáchym 07.04.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MLČOCH Vilém 18.09.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MRKLOVSKÝ Viktor 18.12.18 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci PÁLKA Martin 15.03.13 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci POSPÍŠIL Josef 26.05.17 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci SCHINNECK Roman 08.04.18 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ŠŤOVÍČEK Vojtěch 27.08.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ZEMAN Dominik 05.03.14 Chlapci přípravka I
Ženy I HARŠÁNYOVÁ Kristína 18.02.00 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I MUSILOVÁ Erika 03.06.91 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I SONTÁKOVÁ Lenka 29.05.91 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I STAVINOHOVÁ Adéla 22.02.98 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I ŠAFÁŘOVÁ Kristýna 29.06.98 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I ŠUBERTOVÁ Anna 19.04.98 AC Turnov, z. s. (ACTUR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I ŠUNKOVÁ Zdenka 08.09.94 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I VACKOVÁ Tereza 04.12.91 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy I ŽOLNOVÁ Karolína 23.10.95 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy II KOTROUŠOVÁ Michaela 05.07.90 ASK Slavia Praha (SLAPR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy II RŮŽIČKOVÁ Tereza 16.12.90 ASK Slavia Praha (SLAPR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Ženy II SCHINNECKOVÁ Zuzana 16.05.89 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Juniorky BÁRTOVÁ Lenka 04.05.02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky ČERVENÁ Eliška 17.03.04 Grafiko Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky JAKOUBĚOVÁ Kateřina 03.09.03 Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky KLADIVOVÁ Terezie 29.11.04 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky SRŠŇOVÁ Lenka 19.11.03 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky ŠIROKÁ Eliška 22.10.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Dorostenky TROJANCOVÁ Iveta 16.01.03 Orel Vyškov (ORELV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně BROŽOVÁ Agáta 06.05.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně DEKANOVÁ Adéla 01.11.05 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně DOLEČKOVÁ Lucie 06.06.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně FUČÍKOVÁ Eliška 26.12.06 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně HAVLOVÁ Karin 11.05.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně JANISCHOVÁ Nikol 18.11.06 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně JELÍNKOVÁ Lucie 20.07.05 Orel Vyškov (ORELV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně KORBELOVÁ Anna 03.12.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně MARKOVÁ Anna 15.07.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně PREISLEROVÁ Elena Marie 12.09.06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně SAMKOVÁ Veronika 04.09.05 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Starší žákyně ŠKRABÁNKOVÁ Karolína 20.03.06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Ženy,Jky,Dky,St.žky
Mladší žákyně CECAVOVÁ Anežka 25.09.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Mladší žákyně DANĚČKOVÁ Lucie 20.06.07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žákyně
Mladší žákyně HAMPL Kristina 10.11.07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Mladší žákyně
Mladší žákyně JANKŮ Barbora 28.01.07 TJ Svitavy, z. s. (SVITA) Mladší žákyně
Mladší žákyně KUCHYŇKOVÁ Karolína 18.09.08 TJ Sokol Přísnotice (PRISN) Mladší žákyně
Mladší žákyně PETROVÁ Štěpánka 10.03.07 Mladší žákyně
Mladší žákyně SKALICKÁ Nikol 28.01.07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žákyně
Mladší žákyně SOUČKOVÁ Nikol 14.12.07 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně STENZLOVÁ Mariana 05.05.08 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně TROJANCOVÁ Monika 24.04.08 Orel Vyškov (ORELV) Mladší žákyně
Mladší žákyně URBÁNKOVÁ Klára 09.04.08 TJ Sokol Přísnotice (PRISN) Mladší žákyně
Mladší žákyně URBÁNKOVÁ Eva 18.04.08 Mladší žákyně
Mladší žákyně VÁCLAVKOVÁ Lenka 20.06.08 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Mladší žákyně ZEMANOVÁ Gréta 18.12.08 Mladší žákyně
Mladší žákyně ŽÁKOVÁ Andrea 04.02.07 Mladší žákyně
Nejmladší žákyně FRIEDLOVÁ Adéla 22.10.09 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně HALAMOVÁ Natálie 24.01.09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně HALAMOVÁ Lucie 12.07.10 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KOTYZOVÁ Veronika 03.11.09 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KOUBOVÁ Elen 09.07.09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KOŽDOŇOVÁ Vendula 19.08.10 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KREJČÍ Jolana 09.07.10 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KREJČÍ Magdalena 09.07.10 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KRIKLOVÁ Lenka 22.08.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PÁLKOVÁ Michaela 21.08.09 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PLAŠILOVÁ Lucie 07.11.10 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně POLÁŠKOVÁ Laura 07.04.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PREISLEROVÁ Agáta Nela 27.05.09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PROCHÁZKOVÁ Sára 03.07.09 TJ Sokol Přísnotice (PRISN) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PROCHÁZKOVÁ Nikol 03.07.09 TJ Sokol Přísnotice (PRISN) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně RUCKÁ Jessica Stella 01.07.10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně SCHREIBEROVÁ Kateřina 08.11.10 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně SOUČKOVÁ Marie 07.05.09 TJ Sokol Přísnotice (PRISN) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně STROBLOVÁ Kateřina 21.12.09 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně ŠESTÁKOVÁ Anna 18.11.09 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně VÁCLAVÍKOVÁ Dita 25.05.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně VLČKOVÁ Tereza 20.05.09 Nejmladší žákyně
Přípravka II dívky HEGEROVÁ Tereza 30.10.11 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KŘIVDOVÁ Karolína 15.10.12 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky LUSTYKOVÁ Laura 25.04.12 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky NĚMCOVÁ Natálie 29.07.11 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky NÝVLTOVÁ Tereza 31.01.12 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky SKALICKÁ Nela 12.03.11 Atletika TJ Lanškroun(ATLAN) Dívky Přípravka II
Přípravka I dívky BRZOBOHATÁ Johanna 31.10.14 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky DRCHALOVÁ Mariana 13.06.16 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky DRCHALOVÁ Liliana 06.11.18 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky HORÁČKOVÁ Klára 15.02.13 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky JANDEJSKOVÁ Eliška 10.02.14 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky KOLÁŘOVÁ Jolana 09.04.15 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky KOTROUŠOVÁ Adéla 19.05.18 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MALACHOVÁ Tereza 07.04.15 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MARKOVÁ Marie 06.05.13 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MENCLOVÁ Šárka 14.10.13 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MRŠTNÁ Nikol 30.09.14 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NÝVLTOVÁ Veronika 17.10.14 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky PÁLKOVÁ Linda 10.05.16 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky SVĚRÁKOVÁ Karolina 29.09.14 Dívky Přípravka I
sleduj on-line výsledkový servis