Rozřazení do skupin

V tabulce níže naleznete rozřazení mužů a juniorů do závodních skupin.
Pro všechny platí prezentace od 7:30 do 8:00, detailní časový pořad naleznete v propozicích.

Závodní skupina Jméno Datum narození Oddíl Kategorie
Skupina A Baar Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži II
Skupina A Doubek František 04.04.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Junioři
Skupina A Dressler Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Junioři
Skupina A Franěk Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Muži I
Skupina A Havlík Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina A Hromčík Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži II
Skupina A Mareček Jakub 16.07.02 AC Pardubice (ACPAR) Junioři
Skupina A Mikuláček Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži I
Skupina A Pokorný Martin 22.09.88 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži II
Skupina A Pospíšil Jonáš 20.07.01 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Junioři
Skupina A Pulíček Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Muži I
Skupina A Samuel Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina B Čača Alexandr 14.07.03 Orel Vyškov (ORELV) Dorostenci
Skupina B Černý David 28.10.95 AK ŠKODA Plzeň (SKPLZ) Muži I
Skupina B Hladík Daniel 09.08.99 Muži I
Skupina B Hrubý Štěpán 27.05.02 ASK Slavia Praha (SLAPR) Junioři
Skupina B Hrubý Ondřej 27.05.02 ASK Slavia Praha (SLAPR) Junioři
Skupina B Jirout Jakub 08.01.03 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Dorostenci
Skupina B Malý Jan 06.04.93 Muži I
Skupina B Mareček Filip 25.11.98 AC Pardubice (ACPAR) Muži I
Skupina B Navrátil Michal 27.12.84 Muži II
Skupina B Němec Robin 04.10.02 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Junioři
Skupina B Novotný Marek 19.05.03 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Skupina B Pavlíček Martin 19.09.99 Muži I
Skupina B Petrouš František 14.01.93 Muži I
Skupina B Raba Jan 12.03.03 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Skupina B Řezníček Jakub 07.04.95 A. C. Sparta Praha (SPAPR) Muži I
Skupina C Beznoska Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži III
Skupina C Částka Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Doležal Ondřej 15.09.79 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Muži III
Skupina C Grünwald Martin 29.12.79 Muži III
Skupina C Hlaváč Jakub 06.07.83 Muži II
Skupina C Kradjel Nikolaus 11.12.73 Muži III
Skupina C Kvapil Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Muži II
Skupina C Matuška Jaroslav 28.06.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Mrklovský Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Nárovec Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Novotný Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži III
Skupina C Novotný Pavel 03.04.88 Muži II
Skupina C Skalický Marek 25.01.92 Muži I
Skupina C Soušek Pavel 23.08.79 Muži III
Skupina C Šilar Michal 30.08.85 Muži II
Skupina C Šruc Michael 02.02.96 Muži I
Skupina C Tichý Jan 06.06.85 Muži II
Skupina C Toman Václav 27.06.72 Muži III
Skupina C Volný Jiří 13.03.56 TJ Slezan Opava, z.s. (SLEOP) Muži III
sleduj on-line výsledkový servis